Styrelsen

Du är varmt välkommen att kontakta oss i styrelsen  via e-post om du har frågor, idéer eller synpunkter.

Magnus Kramer (ordförande och vicevärd): m@kramer.com.se

Anders Jacobson (vice ordförande): jacobson@minepost.nu

Rebecca Svanfelt (sekreterare): r_ebecca@hotmail.com

Marie Granlund (ledamot) marie.granlund@me.com

Simon Matele (ledamot) simon.matele@qlikview.com

Torbjörn Falk (ledamot, utemiljöansvarig) falkthorbjorn@gmail.com

Gustaf Lindqvist (suppleant) gustaf@gustaf.nu

Anna Braunschweig (suppleant) braunschweig.anna@gmail.com

Sandra Torstensson (suppleant) sandra.torstensson@gmail.com

Dick Jillvert (HSB-ledamot): dick_jillvert@telia.com